Image Alt

Jak korzystać z Oticlin Kids?

Ścisnąć pompkę, aby zassać letnią wodę (maks. temp. 40°C). Woda zmiesza się z formułą myjącą zawartą w dolnej części rurki Oticlin Kids do higieny uszu.

Przechylić głowę na bok, umieścić końcówkę rozpylającą przy wejściu do przewodu słuchowego i nacisnąć pompkę 3 razy. Specjalistyczna formuła myjąca rozmiękczy woskowinę. Następnie przechylić głowę w przeciwnym kierunku, aby opróżnić przewód słuchowy.

Używając pompki nienapełnionej wodą, delikatnie wdmuchiwać powietrze do przewodu słuchowego, w celu usunięcia pozostałej wilgoci.

Szybki, łatwy i bezpieczny
sposób na czyste uszy

- Zaleca się używanie Oticlin Kids do higieny uszu co drugi dzień.
- Niebieska formuła myjąca wystarcza na ok. 30 dni.
- Po tym czasie Oticlin Kids do higieny uszu należy wymienić na nowy.
- Nie należy używać produktu dłużej niż przez 30 kolejnych dni.

Ostrzeżenia: Drobne części mogą być przyczyną zadławienia – przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed pierwszym użyciem Oticlin Kids do higieny uszu należy przepłukać go 2-krotnie czystą wodą (maks. temp. 40°C). Oticlin Kids do higieny uszu należy stosować wyłącznie do oczyszczania przewodu słuchowego. Nie stosować w przypadku zapalenia przewodu słuchowego lub perforacji błony bębenkowej. Nie stosować u dzieci poniżej 3. roku życia.

Uwaga dotycząca higieny: Zużyć w ciągu 8 miesięcy od daty pierwszego użycia. Po tym czasie, Oticlin Kids do higieny uszu należy wymienić na nowy. Przechowywać w temperaturze pokojowej.

To proste!

Ścisnąć, wypłukać, osuszyć, gotowe!

Końcówka rozpylająca:

Umieścić końcówkę rozpylającą przy wejściu do przewodu słuchowego. Kształt i rozmiar końcówki Oticlin Kids do higieny uszu uniemożliwiają przypadkowe wsunięcie jej zbyt głęboko do ucha.

Łagodna i skuteczna formuła myjąca:

Składniki zawarte w rurce Oticlin Kids do higieny uszu po zmieszaniu z letnią wodą wytwarzają roztwór myjący. Niebieska formuła myjąca wystarcza na ok. 30 dni. Po tym czasie, Oticlin Kids do higieny uszu należy wymienić na nowy.

Pompka ssąca:

Ścisnąć pompkę, aby zassać letnią wodę i delikatnie przepłukać nią przewód słuchowy. Następnie używając pompki nienapełnionej wodą, wdmuchać powietrze do przewodu słuchowego, w celu usunięcia pozostałej wilgoci.