Dlaczego Oticlin Kids do higieny uszu jest lepszy niż inne preparaty czyszczące

Dlaczego Oticlin Kids do higieny uszu jest lepszy niż inne preparaty czyszczące?

Rodzice często zastanawiają się czym najlepiej czyścić dziecięce uszy. Na rynku dostępnych jest mnóstwo produktów, od specjalistycznych strzykawek, po płyny do czyszczenia uszu. Dlaczego Oticlin Kids do higieny uszu jest lepszy niż inne preparaty czyszczące?

Po pierwsze bezpieczeństwo!

Z pomocą Oticlin Kids do higieny uszu usuniemy zalegającą w nich woskowinę bez mechanicznej ingerencji. Rozmiar końcówki rurki czyszczącej jest zaprojektowany tak, by uniemożliwić zbyt głębokie wsunięcie jej do przewodu słuchowego. Zbyt głębokie wprowadzenie do ucha – na przykład patyczka higienicznego lub strzykawki, może trwale uszkodzić błonę bębenkową. Oticlin Kids do higieny uszu jest lepszy niż inne preparaty czyszczące, ponieważ do ucha wprowadzany jest delikatny płyn myjący, natomiast końcówka rurki, pozostaje na zewnątrz ucha.

Dokładność!

Końcówka rozpylacza rurki Oticlin Kids działa jak mini prysznic – dokładnie i równomiernie rozprowadza roztwór myjący w przewodzie słuchowym. Uszy zostaną wyczyszczone niezwykle dokładnie, żadne miejsce nie zostanie pominięte. Nasadka rozprowadzająca posiada specjalny mechanizm, który zapewnia idealne ciśnienie roztworu myjącego. Zbyt wysokie ciśnienie mogłoby być niebezpieczne dla uszu. 

Wygoda!

Oticlin Kids do higieny uszu najlepiej używać podczas kąpieli. Wystarczy nabrać do końcówki trochę wody, która zmiesza się z formułą myjącą zawartą w rurce Oticlin Kids do higieny uszu, następnie należy przechylić głowę na bok i naciskając pompkę  wprowadzić roztwór do ucha (link do jak korzystać z Oticlin Kids do higieny uszu. Następnie przechylić głowę w przeciwnym kierunku, aby płyn wypłynął z ucha.

Osuszenie ucha!

Wilgoć nie jest korzystna dla uszu sprzyja rozwojowi grzybów i bakterii. Rurką Oticlin Kids do higieny uszu – nie tylko je wyczyścisz, ale też osuszysz uszy. Jak? Wystarczy za pomocą pompki nienapełnionej wodą wdmuchiwać powietrze do przewodu słuchowego. Aby osuszyć uszy wystarczy kilka sekund.

Dlaczego Oticlin Kids do higieny uszu jest lepszy niż inne preparaty czyszczące? Ma kształt hipcia!

Jeżeli powyższe argumenty nie przekonały Twojego dziecka – pokaż mu jak wygląda! Pompka rurki Oticlin Kids do higieny uszu ma kształt sympatycznego hipcia i dzieciaki go uwielbiają.

Wybieraj to co najlepsze 🙂 Dbajcie o uszy!

Podziel się opinią